آیت‌الله اعرافی در بازدید از مرکز داده امین تأکید کرد؛

نگاه جامع، فرابخشی و بلند نظرانه حوزه‌های علمیه خواهران در عرصه فناوری

شناسه خبر : 22672

1394/10/10

تعداد بازدید : 433

نگاه جامع، فرابخشی و بلند نظرانه حوزه‌های علمیه خواهران در عرصه فناوری
رییس جامعه المصطفی العالمیه راه‌اندازی مرکز داده امین حوزه‌های علمیه خواهران را نشان از نگاه جامع، فرابخشی و بلند نظرانه حوزه‌های علمیه خواهران در عرصه فناوری دانست.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، آیت‌الله علیرضا اعرافی پیش از ظهر دهم دی ماه از مرکز داده امین حوزه‌های علمیه خواهران بازدید کرد.
رییس جامعه المصطفی العالمیه در این بازدید ضمن تأکید بر استفاده مراکز، نهادها و ارگان‌های حوزوی از ظرفیت عظیم مرکز داده امین اظهار کرد: ساخت این مرکز نشان از نگاه بلند نظرانه، فرابخشی و جامع مدیران و مسؤولان حوزه‌های علمیه خواهران است.
وی ادامه داد: حوزه‌های علمیه خواهران با یک نگاه فرابخشی چنین مرکزی را راه‌اندازی کرده است تا دیگر مراکز حوزوی نیز بتوانند از این زیر ساخت‌‌ها، ظرفیت‌ها و فضای مناسب استفاده کنند.
امام جمعه قم راه‌اندازی مرکز داده امین را کار ارزشمندی دانست و عنوان کرد: باید دیگر مراکز حوزوی و دینی از این ظرفیت ایجاد شده، بهره کافی را داشته باشند.
دکتر علی طائی‌زاده، رییس مرکز فناوری اطلاعات حوزه‌های علمیه خواهران نیز در این بازدید گزارشی از روند فعالیت مرکز داده امین به آیت‌الله اعرافی ارائه کرد./112/