فعالیت های قرآنی موجب استواری هویت ایرانی می شود

شناسه خبر : 88680

1398/11/20

تعداد بازدید : 10

فعالیت های قرآنی موجب استواری هویت ایرانی می شود
حجت الاسلام و المسلمین بهجت پور گفت: اگر بخواهیم هویت ایرانی را استوار نگه داریم، باید فعالیت های قرآنی را در سطح کشور گسترش دهیم زیرا این قرآن است که باعث تحولات فرهنگی در سطح جامعه می شود.

به گزارش خبرگزاری کوثر، حجت الاسلام و المسلمین بهجت پور صبح امروز در جلسه شورای توسعه قرآنی که در دفتر نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه ایلام برگزار شد اظهار کرد: مسئله قرآن امروزه در سطح جامعه و کشور بسیار جدی است و مسئولان و مردم باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه اساس و تحول در جامعه بر پایه قرآن است افزود: اگر بخواهیم فعالیت های فرهنگی را در جامعه استوار کنیم باید به فعالیت های قرآنی توجه ویژه ای داشته باشیم.

مدیر حوزه های علمیه خواهران اظهار داشت: امروزه قرآن عامل تغییرات اساسی در بخش های مختلف جامعه است که اهمیت کار قرآنی را در سطح جامعه چندین برابر کرده است. 

حجت الاسلام و المسلمین بهجت پور تصریح کرد: اگر بخواهیم هویت ایرانی را استوار نگه داریم، باید فعالیت های قرآنی را در سطح کشور گسترش دهیم زیرا این قرآن است که باعث تحولات فرهنگی در سطح جامعه می شود. 

وی افزود: قرآن کتابی است که عقلانیت را بر سر راه بشر قرار داده است  بنابراین توجه ویژه به فعالیت های قرآنی موجب می شود افق های روشن در مسیر راه کشور قرار بگیرد.